Wrzesień 2010

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2010/2011

1 września już za nami. Za nami też pierwsze emocje związane z niepokojem jaki towarzyszył przedszkolakom, a zwłaszcza tym, które po raz pierwszy przekroczyły przedszkolny próg.

W nowym roku szkolnym
Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy i radości w przedszkolu, a dorosłym rozpierającej dumy ze swoich  przedszkolaków.

A co nowego w przedszkolu?
Już od drzwi nowości. Starsze przedszkolaki od razu zauważyły zmiany. W miejscu gdzie jeszcze przed wakacjami stały grupowe szatnie, teraz znajduje się mini plac zabaw. Kusi on starszaków i maluszki swoim wyposażeniem. Kolorowe koniki, ślimaki, labirynty i ogromne klocki dają mnóstwo zabawowych możliwości.

A już wkrótce:

WSZYSTKIE DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA
na przedstawienia:

•  „Zaczarowany las Jasia i Małgosi”
które odbędzie się 29.09.2010 r. o godz. 9.30

• „Tajemniczy ogród”
– które odbędzie się 27.10.2010 r. o godz. 9.15

Koszt przedstawień zostanie zrefundowany z funduszu Rady Rodziców

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią przedszkolaki obejrzały przedstawienie: „Zaczarowany las Jasia i Małgosi”. Wiele było emocji podczas występu artystów. Najbardziej przygody głównych bohaterów przeżywały najmłodsze dzieci i te, które po raz pierwszy miały kontakt z tego rodzaju sztuką.
Na szczęście w bajkowym świecie dobro zawsze zwycięża, a wszystkie przygody mają szczęśliwe zakończenie.