CZERWIEC 2011

DZIEŃ DZIECKA

Na sportowo i kolorowo dzieci bawiły się w dniu swojego święta podczas
II Przedszkolnej Mini Olimpiady

W konkurencjach rywalizowały wszystkie dzieci. Zarówno maluchy jak i starszaki bez problemu poradziły sobie: w biegu z maskotką, slalomie z piłką, czy też  tunelu śmiechu.
Wspaniały doping: głośne okrzyki i brawa sprawiły, że w tym dniu nie było nikogo przegranego.

Wszystkie dzieci ostatecznie zajęły
I MIEJSCE

Drużyny otrzymały dla swojej grupy pamiątkowe  dyplomy, a poszczególni zawodnicy kolorowe piłki i bańki mydlane.

na uroczyste zakończenie
                 roku przedszkolnego
                 które odbędzie się
                  w dniu 21 czerwca 2011 roku
                  o godz. 10.00

„Dni otwarte w przedszkolu”

Zachęcamy wszystkich przyszłych przedszkolaków oraz ich rodziców do skorzystania z zaproszenia

„Dni otwarte w przedszkolu”
w terminie 27, 28, 29, 30 czerwca 2011 r.
w godzinach 9.30 - 11.30

Ponadto: zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie dnia 26 sierpnia 2011 r. o godz. 16.00.

„Minął roczek szkolny
nadeszły wakacje”…

W uroczystym nastroju, w odświętnych strojach przedszkolaki pożegnały przedszkole.
Najmłodsze rozstały się z przedszkolnym gwarem tylko na chwilę. Już we wrześniu bogatsze w wakacyjne doświadczenia powrócą do swoich sal, zabawek, kolegów i koleżanek.
Dla najstarszych dzieci zakończył się pewien ważny etap ich edukacji. Mamy nadzieję, że przedszkolne lata pozostaną wspomnieniem radosnego dzieciństwa: zabawy, śmiechu, beztroski.

A dziś wszystkim naszym absolwentom życzymy:

„Żeby nauka szła jak z płatka
Żeby tyle było szóstek,
ile pszczół na polnych kwiatkach.
Żeby pochwał było tyle,
ile szyszek w gęstym borze,
żeby w szkole było milej
niż nad rzeką lub nad morzem”

„Dni otwarte w przedszkolu”
w terminie 27, 28, 29, 30 czerwca 2011 r.
w godzinach 9.30 - 11.30

w dniu 26 sierpnia 2011 r. o godz. 16.00.