STYCZEŃ 2011

Zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola
na wspaniały

BAL KARNAWAŁOWY
który odbędzie się
w dniu 14 stycznia 2011 roku
o godzinie 9:30

9 stycznia zagrała po raz XIX Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy słychać ją było na całym świecie. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki pod opieka p. Beaty Agacińskiej jako artyści wzięły w niej czynny udział i swoim talentem poruszyły serca widzów.
Dziękujemy rodzicom za opiekę nad dziećmi i pomoc w organizacji występu.

Kochana BABCIU, Kochany DZIADKU
zapraszamy Was
do Przedszkola
na uroczystość z okazji
Waszego Święta
w dniu 21 stycznia 2011 roku

W dniu 14 stycznia odbył się
WIELKI PRZEDSZKOLNY BAL

Dzięki uprzejmości p. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Serocku, nasze przedszkolaki mogły bawić się wraz z rodzicami, dziadkami, zaproszonym rodzeństwem w udekorowane wspólnie sali gimnastycznej.
Oj, często trudno było odgadnąć kim tak naprawdę jest szalejący Zorro lub wytworna Księżniczka. Strój, inna od tej codziennej fryzura, a nawet makijaż, sprawiały, że każdy kto miał odrobinę fantazji mógł na kilka chwil zaskoczyć, rozśmieszyć, wprawić w zachwyt innych.

Bal był wielkim wydarzeniem. Dostarczył wszystkim mnóstwa emocji – zwłaszcza nowym przedszkolakom, a co przyniesie kolejny bal?

Zapraszamy i do zobaczenia za rok

ZAPRASZAMY DZIECI
Z NASZEGO PRZEDSZKOLA
na koncert:

„ARIE Z HUMOREM”
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU
10 lutego 2011 roku
O GODZINIE 9.15

„Dziś dla babci słońce mamy
i całuski dla dziadziusia
dziś życzenia wnuczek składa
a piosenki śpiewa wnusia”

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki zgodnie z tradycją zaprosiły do swoich sal babcie i dziadków.
Nasi Goście bardzo się wzruszyli słuchając specjalnie przygotowanych wierszy i piosenek. W tym wyjątkowym dniu nie obyło się bez własnoręcznie wykonanych przez dzieci prezentów, laurek i kwiatów. Na koniec wnuki zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do stołów, gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.