CZERWIEC 2012

MINI OLIMPIADA SPORTOWA
Podtrzymując tradycję przedszkolną,  dzieci z okazji Dnia Dziecka uczestniczyły w olimpiadzie sportowej. Mimo zapowiadanej złej prognozy pogody dla naszych przedszkolaków świeciło słońce. Na specjalnie przygotowanym torze przeszkód na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki nosiły woreczki na głowie, skakały, biegały, przechodziły przez szarfę, rzucały krążkiem na pachołki. Po wyczerpujących konkurencjach wszystkie dzieci okazały się zwycięzcami i otrzymały prezenty w postaci dyplomów uczestnictwa i słodkości.

W MAGICZNYM KOSMOSIE
Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku otrzymały niezwykły prezent, a mianowicie zostały zabrane w świat kosmicznej przygody, gdzie pobudzona wyobraźnia zabrała ich na krańce Wszechświata. Do przedszkola przyjechało planetarium objazdowe Astropark. To najnowocześniejsze narzędzie projekcyjne dostarczyło dzieciom niezapomnianych wrażeń poprzez doskonały dźwięk i obraz 3D.

Przedszkolaki już na wakacjach

„Kończą się już zajęcia, wakacji nadszedł czas…” tymi słowami przedszkolaki pożegnały długi rok szkolny i rozpoczęły wakacje. Na uroczystej części artystycznej dzieci zapewniły swoim rodzicom i zaproszonym gościom wiele atrakcji i wzruszeń. Wiersze w podziękowaniu za wychowanie i wspólne 4 lata płynęły z ust starszaków. Młodsze dzieci pożegnały ich życząc wielu sukcesów w szkole oraz zapraszały już dziś w odwiedziny. „Sowy”, „Zajączki” i „Wiewiórki” zaprezentowały się w skocznej polce. „Poziomki” i „Jeżyki” zatańczyły lambadę, natomiast „Jagódki” i „Niedźwiadki” pokazały jak się tańczy przedszkolną papaję.
Wszystkim „starszakom” życzymy sukcesów w szkole i ciekawych doświadczeń. „Wśród kolegów w nowej szkole, wspominajcie to przedszkole!”