kwiecień 2014

XIII PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI SCENICZNEJ
MIASTA I GMINY SEROCK- ESTRADA

5 kwietnia 2014r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Serocku – swój dorobek artystyczny zaprezentowały zespoły taneczne, wokalne, taneczno-wokalne, wokalno-instrumentalne, soliści, duety oraz chóry z terenu Miasta i Gminy Serock. Jury, w składzie: Zofia Marcinek, Anna Osmakowicz, Kornelia Ciołek oraz Tomasz Struzik, oceniało ogólny wyraz artystyczny, inicjatywę twórczą i pomysłowość, walory artystyczne, technikę wykonania oraz staranność prezentacji przy uwzględnieniu wieku uczestników. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Sówek pod kierunkiem Cecylii Hanny Wróblewskiej i Anny Szymańskiej z piosenką pt. „Motylki i biedronki”. Przedszkolni artyści zaprezentują się podczas festynu pn. „Wojciechowe Świętowanie” w dn. 01.06.2014r.  Gratulujemy!

PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

W tym roku mieliśmy okazje podziwiać dzieci 4- letnie z grupy „Zajączków” w przedstawieniu wielkanocnym pt. „Nieznośne jajeczko”. Przygotowana część artystyczna pod okiem pani Ani Kurcz wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci zasmakowały także czekoladowych jajeczek a od zajączka wielkanocnego otrzymały upominki.

KONCERT MUZYCZNY

Tuż przed świętami dzieci z naszego przedszkola świetnie się bawiły podczas koncertu muzycznego „Przygody żabki na wiosennej łące”. Poszukiwanie wiosny w poezji oraz muzycznej twórczości wielkich mistrzów odbyło się z udziałem akordeonu.