listopad 2013

CYRKOLANDIA I JEJ MAGICZNY ŚWIAT
W gr. V odbyły się zajęcia z arteterapii z wykorzystaniem metod zaczerpniętych z biblioterapii i pedagogiki fascynacji. Po krótkiej rozgrzewce, każde z dzieci otrzymało bilet wstępu do krainy ,, Cyrkolandii i jej magicznego świata”. Podczas zajęć dzieci wykonały piłeczki do żonglowania, brały udział w zabawach pantomimicznych oraz w zabawach z wykorzystaniem narzędzi cyrkowych, flowersticków, talerzy do kręcenia,  obręczy do żonglowania i diabolo.

KONCERT MUZYCZNY
4 listopada w naszym przedszkolu odbył się jesienny koncert muzyczny. Koncert był niezwykły bo z udziałem wyjątkowych instrumentów muzycznych.

SPACER INSPIRACJĄ
Jesienne spacery zainspirowały starszaków do wykonania pięknych prac plastycznych.

KOLEJNE WYPIEKI „POZIOMEK”
Czy wiecie o czym czasami marzymy?
Ze gdy dorośniemy zostaniemy cukiernikami
By wam drodzy rodzice
Dawać najlepsze potrawy na świecie.
Moglibyśmy serwować wam na deser
Pyszne rogaliki z czekoladą

WIELKI SUKCES „NIEDŹWIADKÓW”
13 listopada 2013 roku odbyła się V edycja konkursu „Zdrowie w bajce” w kategorii przedszkola. Do powiatowego konkursu zgłosiło uczestnictwo wiele przedszkoli z całego powiatu legionowskiego w tym również Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku. Po wielogodzinnych przesłuchaniach komisja konkursowa wyłoniła trójkę zwycięzców w której znalazły się i nasze dzielne 5-latki z grupy „Niedźwiadków”, które z piosenką „Wesołe Skrzaty” wywalczyły II miejsce w tym konkursie. Gratulujemy zwycięskiej grupie z naszego przedszkola: Zuzi M, Kamilce K, Oliwii M, Julci S, Oli W, Karince S, Kamilkowi Sz, Danielkowi R, Szymonkowi B, Maciusiowi Ś oraz Pani Hani Trzopek i Beacie Agacińskiej za przygotowanie wychowanków do występu.

MALI MEDALIŚCI
Nasi przedszkolacy brali udział w XI Biegu Niepodległości.