marzec 2014

O CZYM DZIŚ USŁYSZYMY…?
Dziś usłyszymy o nowych bohaterach i ich losach z ulubionej książeczki Lilusi z gr. III. A w ten zaczarowany świat bajki wprowadziła POZIOMKI pani Ania- mama dziewczynki. Bardzo dziękujemy!

DZIEŃ KOBIET
Niezwykły, wyjątkowy, niespodziankowy był ten dzień… Każda dziewczynka z grupy „Poziomek” poczuła się jak mała kobietka, kiedy to koledzy wręczali kwiatka, słodycz i upominek. Mali mężczyźni spisali się na medal

DZIEŃ CHŁOPCÓW
Drugi niezwykły, wyjątkowy, niespodziankowy dzień w naszej grupie „Poziomkowej”. Tym razem to nasi mali mężczyźni obchodzili swoje święto i otrzymywali od swoich koleżanek upominki. Uściski też były

Z KĄCIKA PLASTYCZNEGO
Tak wiosennie się zrobiło na naszych przedszkolnych wystawach plastycznych.

ZIMA SIĘ SKOŃCZYŁA, WIOSNY NADSZEDŁ CZAS…
Głośno brzmiące słowa piosenki…
Tupot małych stópek…
Kotyliony, opaski, kwiaty…
To przedszkolaki z naszego przedszkola brały udział w corocznym pochodzie wiosennym.
„Białej zimy nie ma już
Za to wiosna jest tuż, tuż
Słonko mocno grzeje świat
Wrócił do nas bocian chwat…”
Tak jak w słowach piosenki, tak i w naszej dzisiejszej pogodzie po białej zimnie nie było już śladu, a wiosenny pochód umilało nam grzejące mocno słońce.

ZDROWE ŻYWIENIE
Dzieci z naszego przedszkola brały udział w Programie „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Przedszkolaki z grupy „Poziomek” wzięły jeszcze udział w konkursie plastycznym i wraz z paniami przygotowały plakat promujący program. Trzymamy kciuki za wygraną!

XIII PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI SCENICZNEJ
MIASTA I GMINY SEROCK- TEATRY

29 marca 2014r. na scenie Ośrodka Kultury w Serocku zaprezentowały się amatorskie zespoły teatralne i kabaretowe z terenu Miasta i Gminy Serock. Do rady artystycznej przeglądu zaproszono fachowców, którzy swoją życzliwością i uśmiechem wręcz dodawali otuchy młodym artystom. Szczerych wypowiedzi i cennych wskazówek odnośnie gry aktorskiej, doboru scenariusza i reżyserii udzielali: Bogumiła Stachurska, Jacek Jarzyna i Tomasz Gęsikowski. Nasze przedszkole reprezentowała grupa JAGÓDEK pod kierunkiem Renaty Adamowskiej i Emilii Grzegorczyk w spektaklu Kabaretu Horrorek pt.: „Pociąg Bajek”.  Po burzliwej naradzie nasza grupa znalazła się w gronie szczęśliwców- zwycięzców. W ramach uznania wystąpią jeszcze raz na deskach sceny sali widowiskowej w dn. 11.05.14r. ... dla szerokiego grona publiczności.  Gratulacje!

 

 

 

 

 

 


wyklikaj