Styczeń 2014

KONCERT MUZYCZNY NA WESOŁO
„Piesek Marty i jego śmieszne żarty” to tytuł koncertu muzycznego, który mieli okazje zobaczyć dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy karnawałowych zabawach, a także zapoznały się z nowym instrumentem muzycznym- trąbką. Ten koncert dostarczył dzieciom wiele radości i nowych wrażeń a zarazem przedszkolaki pokazały, że potrafią interpretować muzykę ruchem.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Dziadkowie – rodzice mamy i taty, ukochani członkowie rodziny, zarówno dla rodziców, jak  i samych wnucząt. To dziadek ma zawsze czas, aby poczytać książkę, a babcia robi najlepsze pierogi na świecie, dlatego przedszkolaki chciały im za to podziękować.
21 stycznia zaprosiły swoich dziadków i babcie na niezwykłą uroczystość z okazji ich święta. Solidnie się przygotowały i wystąpiły recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc tańce współczesne, ale także i te z lat młodości babć i dziadków.  Dzieci podarowały babciom i dziadkom małe upominki własnoręcznie zrobione. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Wszyscy byli bardzo wzruszeni i zadowoleni, bo nic bardziej nie cieszy jak występ wnucząt i prezenty „od serca”.
Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzimy raz w roku, pamiętajmy jednak, aby dbać o naszych najbliższych nie tylko od święta.