Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2014/2015

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY W PRZEDSZKOLU!

Minęły beztroskie wakacje...Pożegnaliśmy nadmorskie plaże, górskie ścieżki, wakacyjnych przyjaciół i niesamowite przygody, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2014/2015. Starsze dzieci z zadowoleniem wróciły do przedszkola po wakacyjnej przerwie. Dla maluszków, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola i musiały pożegnać się z rodzicami, był to czas dość trudny . Panie pracujące w przedszkolu starały się pomóc dzieciom zaadoptować się w nowym środowisku.

W naszym przedszkolu uczą się i bawią dzieci 3,4 i 5-letnie. W grupie pierwszej „Niedźwiadki” i grupie drugiej „Jagódki” przebywają dzieci 3-letnie. Grupa trzecia „Poziomki” i czwarta „Wiewiórki” to 4-latki. W grupie piątej „Sowy”, szóstej- integracyjnej „Jeżyki” i siódmej „Zajączki” są starszaki, czyli dzieci 5-letnie. Oto zdjęcia naszych milusińskich z wszystkich grup.

Niech ten rok szkolny będzie okazją do wspaniałej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Wszystkim przedszkolakom życzymy niezapomnianych chwil spędzonych w przedszkolu.