23 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W dniu 11.01.2015 r. dwie grupy pięciolatków z Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku, chcąc wspomóc szczytną akcję, zaprezentowały podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy program przygotowany pod opieką wychowawczyń.

Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy V, prezentując przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej pt.: "Narodziny Pana Jezusa". Dzieci ubrane w piękne stroje, z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały kolędy a także grały na instrumentach.

Jako druga zaprezentowała się grupa VII z barwnym przedstawieniem dotyczącym zdrowego stylu odżywiania się pt.: "Piknik". Dzieci przez piosenkę i zabawne wierszyki uświadamiały zgromadzonej publiczności jak istotne dla naszego zdrowia jest jedzenie warzyw.

Na zakończenie programu wystąpiły po raz drugi dzieci z grupy V, tym razem w owocowej odsłonie. Z "jabłkowymi" opaskami na głowach zaśpiewały piosenkę w języku angielskim pt. "How many apples?"

W ODWIEDZINACH U STARSZAKÓW

Nasze przedszkolne, małe Jagódki odwiedziły starszych kolegów i koleżanki z przedszkola- Zajączki w celu obejrzenia wspaniałego, autorskiego przedstawienia o zdrowym odżywianiu pt. „Piknik”.

KOCHAMY WAS DRODZY DZIADKOWIE!

„Styczeń  zimnym jest miesiącem,
ale są w nim dni gorące
dwa dni blisko, bliziuteńko
to jest babć i dziadków święto.”

Ostatni dzień przed feriami zimowymi upłynął w naszym przedszkolu na spotkaniach z babciami i dziadkami naszych przedszkolaków. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych przedstawiły programy artystyczne przygotowane specjalnie na tę okazję. Były wiersze, tańce i piosenki. Dzieci wręczyły kochanym gościom samodzielnie wykonane upominki. W niektórych grupach babcie i dziadkowie bawili się, a nawet tańczyli razem ze swoimi pociechami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w formie ciast, ciasteczek i karnawałowych smakołyków. Ten dzień zostanie w pamięci Dziadków na długo.