Styczeń

DOKARMIAMY PTAKI

Przedszkolaki z gr. V kochają przyrodę i zwierzęta, dlatego tak często jak mogą dokarmiają ptaszki w przedszkolnym ogródku. Na niezwykłych gości nie trzeba długo czekać, bardzo szybko nasi mali przyjaciele nadlatują na śniadanko.

Zobacz zdjęcia

 

24 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY

Dnia 10 stycznia odbył się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tego finału zbierano pieniążki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku, najstarsza grupa z naszego przedszkola wzięła udział w tej zaszczytnej akcji. Przedszkolaki z grupy VII „Poziomki” wystąpiły na dużej scenie w hali Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku z przedstawieniem jasełkowym. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów. 

Zobacz zdjęcia

 

ODWIEDZINY W DOMU OPIEKI

Aby wzbudzić w Seniorach radość, a w dzieciach empatię i chęć niesienia dobrego innym grupa Wiewiórki odwiedziła Dom Opieki „Barka” w Serocku . Atmosfera była niezwykła, pełna serdeczności i wzruszenia. Dzieci dały z siebie wszystko. Wręczone przez dzieci uśmiechnięte serduszka dopełniły miłą wizytę. Do następnego razu...

Zobacz zdjęcia

 

KONCERT

Dnia 25 stycznia 2016 r. odbył się kolejny koncert muzyczny pt. „Małe warszawskie wróbelki”. Była to opowieść o stolicy naszego kraju ilustrowana muzyką sławiącą Warszawę. Przedszkolaki poznały nowy instrument-akordeon.

Zobacz zdjęcia

 

KOCHANA BABCIU, KOCHANY DZIADKU!

 Dziękujemy Wam za to, że jesteście,

 że stale się o nas troszczycie,

 pomagacie nam i razem z nami,

 cieszycie się naszymi

 najdrobniejszymi sukcesami.

 Z okazji Waszego święta,

 życzymy Wam dużo zdrowia, pogodnych dni,

 spokojnych nocy i uśmiechu na co dzień.

 Bądźcie zawsze razem z nami.

 Bądźcie szczęśliwi dziś, jutro, zawsze.

                                                                                                Wnuczęta

 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych świąt rodzinnych. Okazując swoją miłość i szacunek oraz dziękując za dobroć jaką otrzymują wnuki od swych dziadków, dzieciaki wcieliły się w małych aktorów i przygotowały wraz ze swoimi Paniami występy. W gr. I spotkanie z babciami i dziadkami umilała muzyka na żywo w wykonaniu utalentowanych muzycznie rodziców pani Bogusi i pana Jana, którzy grali i śpiewali piosenki sprzed lat. Jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia...

Zobacz zdjęcia

 

JAK CO ROKU W KARNAWALE, WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE!

W dniu 27.01.2016r. odbył się bal karnawałowy. Dla przedszkolaków jest to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, dostarczający im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas.

Zobacz zdjęcia

 

DZIEŃ TALENTU

W styczniu, w grupie Niedźwiadków odbył się konkurs piosenki dziecięcej przeprowadzony w ramach Dnia Talentu. Celem tego konkursu była ocena umiejętności (talentów) wokalnych dzieci z tej grupy. Występy dzieci oceniała komisja, w której skład wchodzili: nauczyciel, rodzic i mały przedstawiciel grupy. W ocenie brano pod uwagę walory artystyczne wykonań oraz odwagę małych artystów. Spośród zaprezentowanych utworów wybrano trzy najładniejsze wykonania. Nagrody i oklaski otrzymali wszyscy uczestnicy tego konkursu. Okazało się, że dzieci 4-letnie mają niezwykły talent wokalny.  

Zobacz zdjęcia

 

 

 

 


wyklikaj