Kadra Pedagogiczna


 

mgr BARBARA TOMCZAK - nauczyciel dyplomowany
Dyrektor Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku. Ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego, Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Warszawie na kierunku Pedagogika Przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. W tym roku szkolnym nauczyciel dzieci 3-4 letnich (gr. I- POZIOMKI, gr. III –ZAJĄCZKI i gr. V- WIEWIÓRKI). 

 

mgr ANNA SZYMAŃSKA – nauczyciel mianowany                             Wicedyrektor Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku. Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich na kierunku: pedagogika terapeutyczna z wychowaniem przedszkolnym w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W bieżącym roku współpracuje w grupie 4-latków (gr. IV- SOWY). Prywatnie: wieloletnia niania, osoba cechująca się "stoickim spokojem", ceniąca sobie więzi rodzinne i przyjaźń, nie tolerująca dwulicowości. Pasjonuje się muzyką, śpiewem, literaturą, grami umysłowymi i kuchnią śródziemnomorską. Obcowanie z naturą jest dla niej namiastką nieba.
mgr HANNA TRZOPEK - nauczyciel dyplomowany
Absolwentka Studium Wychowania Przedszkolnego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie na kierunku Pedagogika Przedszkolna z terapią pedagogiczną. W swojej karierze zawodowej ukończyła wiele kursów doskonalących warsztat nauczycielski. Pracą z dziećmi zajmuje się od 31 lat. W naszej placówce pracuje od 1996 roku. W tym roku szkolnym prowadzi grupę 5-latków (gr. VII- NIEDŹWIADKI). Bardzo lubi swoją pracę i wykonuje ją z dużym zamiłowaniem. Wiele satysfakcji daje jej radość i uśmiech dziecka. Zawsze bardzo chętnie służy pomocą młodszym koleżankom w rozwiązywaniu trudnych problemów naszych przedszkolaków. Prywatnie: żona i matka trzech synów.
mgr BEATA AGACIŃSKA - nauczyciel mianowany
Posiada wykształcenie wyższe magisterskie zdobyte w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Ukończyła studia podyplomowe w Wyszkowie. W zawodzie nauczyciela pracuje 15 lat, zaś w naszej placówce 9,5 roku. W bieżącym roku współpracuje w grupie dzieci 5-letnich (gr. VII- NIEDZWIADKI) oraz w grupie dzieci 4-letnich (gr. III- ZAJĄCZKI). Jest pełna ciepła i uśmiechu oraz zrozumienia dla potrzeb małego dziecka. Ofiarowuje dzieciom serdeczność, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Prywatnie: szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Interesują ją podróże, muzyka i kulinaria.
mgr ANNA KURCZ - nauczyciel mianowany
W zawodzie nauczyciela pracuje 12 lat. Od 2004 roku pracuje w Samorządowym Przedszkolu w Serocku. Ukończyła studia magisterskie o specjalności; edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna), studia licencjackie w specjalności: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza oraz studia podyplomowe w specjalności: edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) z elementami terapii pedagogicznej. W bieżącym roku prowadzi grupę 4-latków (gr. III-ZAJĄCZKI). Dba o to, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe i bezpieczne. Jest osobą otwartą, komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Prywatnie: mama dwóch chłopców (9-latka i 12-latka). Jest aktywną nauczycielką, twórczą i otwartą na innowacyjne metody pracy z dziećmi. Praca to jej drugi dom, trzeci to ogród.

mgr BARBARA SUMIŁA - nauczyciel dyplomowany
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Pracą z dziećmi zajmuje się od 20 lat. W naszej placówce pracuje 18 rok. Prywatnie: żona, mama 2 córek. Uwielbia jazdę na rowerze i pływanie w morzu. Jej pasją jest prowadzenie samochodu.
mgr MONIKA ZEGADŁO- nauczyciel mianowany
Skończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności: edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna). Ma ukończony kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.  Po ukończeniu studiów licencjackich zaczęła pracę w naszej placówce (od 2007 roku). W tym roku prowadzi grupę 3-latków (gr. I- POZIOMKI). Od najmłodszych lat wiedziała, że zostanie przedszkolanką. Praca z przedszkolakami pozwoliła jej przekonać się jak wielką satysfakcję sprawia przybliżanie i odkrywanie przed nimi świata. Podczas swoich zajęć stara się budować w dzieciach  poczucie wartości oraz świadomości bycia ważnym, integralną częścią grupy i przedszkola. Jest osobą ciepłą, otwartą, radosną, komunikatywną, spontaniczną i energiczną. Prywatnie: szczęśliwa żona i mama Filipka i Bartusia. Uwielbia gotować. Kocha polskie mazury, w których co najmniej raz w roku bywa. Cały czas rozszerza swoje umiejętności uczestnicząc w różnych programach szkoleniowych. 
mgr DOROTA WIKTORZAK - nauczyciel dyplomowany
W zawodzie nauczyciela pracuje 30 lat. W naszej placówce od 2006 roku. W bieżącym roku szkolnym prowadzi grupę 3,4,5-latków (gr. V-WIEWIÓRKI). Ukończyła 6-letnie Studium Nauczycielskie w Warszawie. Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii Bydgoskiej ukończyła studia w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej z Wychowaniem Przedszkolnym oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku na kierunku pedagogicznym.  Bardzo się stara, aby każdy dzień dla dzieci był ciekawą przygodą, a dla niej samej nowym wyzwaniem. Dynamiczna i zawsze uśmiechnięta z dużą starannością dba, by wszystkim podopiecznym czas upływał miło i pożytecznie. Prywatnie: jej ogromnym hobby jest ogród, ukochane zwierzaki oraz wycieczki rowerowe. W wolnych chwilach lubi czytać książki przyrodnicze i psychologiczne. Żona, mama dwóch córek.
mgr MAGDALENA POMASKA - nauczyciel mianowany
Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia podyplomowe- oligofrenopedagogika i edukacja przedszkolna. W swej pracy ukończyła również wiele kursów doskonalących. W zawodzie nauczyciela pracuje od 13 lat. W naszym przedszkolu 10 rok. Obecnie jako oligofrenopedagog w grupie integracyjnej 
(gr. VI-JEŻYKI). Bardzo kocha pracę z dziećmi. Jej pogodne usposobienie sprawia, że na twarzy ciągle gości uśmiech. Ma mnóstwo szalonych pomysłów w głowie. Ogólnie uchodzi za „niespokojną osobę” lubiącą nowe wyzwania. Prywatnie: Uwielbia podróże i zmiany (oczywiście tylko na lepsze). Lubi osiągać zamierzone cele. Spełniona żona, mama dwojga wspaniałych pociech- córeczki Julii  i synka Alanka.

mgr CECYLIA HANNA WRÓBLEWSKA - nauczyciel dyplomowany
Posiada wykształcenie pedagogiczne z tytułem magistra. Uzyskała przygotowanie z zakresu wychowania przedszkolnego, edukacji początkowej i pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła wiele warsztatów metodycznych o charakterze muzycznym, logopedycznym, plastycznym, literackim, teatralnym oraz szkoleń: nt skutecznej komunikacji, trudności edukacyjnych dzieci i ich przezwyciężaniu, ekologii i rozwijaniu kreatywności u dzieci. Członek Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Zabawy „KLANZA”. W zawodzie nauczyciela pracuje 31 lat, w naszej placówce od 2007 roku. W bieżącym roku prowadzi grupę 4-latków (gr. IV- SOWY). Prywatnie: żona, mama dwójki dorosłych dzieci: córki i syna. Jej zainteresowania to podróże i interesujące książki.

mgr EMILIA GRZEGORCZYK - nauczyciel kontraktowy
W zawodzie nauczyciela pracuje od 5,5 roku. W Samorządowym Przedszkolu w Serocku od marca 2011 roku. W bieżącym roku współpracuje w grupie dzieci 3,4,5-letnich (gr. V- WIEWIÓRKI) i grupie 5-latnich (gr. II-JAGÓDKI). Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia w Warszawie oraz studia podyplomowe: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną w Pułtusku. Lubi taniec, muzykę, czytanie książek i różnych czasopism.


mgr GABRIELA KŁOSOWSKA - nauczyciel dyplomowany
W zawodzie nauczyciela pracuje od 1993 roku. W Samorządowym Przedszkolu w Serocku 13 rok. W bieżącym roku szkolnym prowadzi grupę integracyjna (gr. VI- JEŻYKI). Ukończyła studia magisterskie, kierunek Pedagogika w zakresie ogólnym, oraz studia podyplomowe: pedagogika przedszkolna  z terapią pedagogiczną.

mgr RENATA ADAMOWSKA - nauczyciel dyplomowany
Z Samorządowym Przedszkolem w Serocku związana od dłuższego czasu. W bieżącym roku szkolnym prowadzi grupę 4-latków (gr. II- JAGÓDKI).

AGATA MARCINKOWSKA- nauczyciel kontraktowy                                                                                                                     W roku szkolnym 2016/2017 współpracuje w grupie dzieci 3-letnich (gr. I- POZIOMKI), 4-letnich (gr IV- SOWY) i 5-letnich (gr. II- JAGÓDKI).


 
       

 

 

 

 


wyklikaj